Regionale werkgroepen

Op 20 plaatsen in het land zijn regionale werkgroepen met mossen en korstmossen actief. Zij organiseren regelmatig excursies, determinatie-avonden en doen inventarisaties. Een mooie gelegenheid om mossen te bestuderen die bij u in de buurt voorkomen.

Groningen, Friesland, Drenthe

Mossenwerkgroep Fryslân
Harry Waltje, Reidpole 79, 9207 EE Drachten, 0512-543443, harrytineke@gmail.com

Drents-Groningse mossenwerkgroep
Evert Rietsema, rietsema-smid@planet.nl

Flevoland, Overijssel en Gelderland

Korstmossenstudie in Flevoland
Henk Timmerman, Zoom 1528, 8225 KJ Lelystad, 0320-221071, optieplus@planet.nl

Mossenwerkgroep van KNNV afd. Zwolle en afd. Epe-Heerde
Herma Visscher, Amer 30, 8032 GN Zwolle, 038-4540282, hermavisscher@home.nl

Mossen Groep Twente
Rudi Zielman, Wooldrikshoekweg 104, 7535 DD Enschede, 053-4780392, rudi-zielman@wxs.nl

Mossenwerkgroep KNNV afd. Oost-Achterhoek
Louis-Jan van den Berg, Van Basten Batenburgstraat 4, 7131 CC Lichtenvoorde, 0544-372594, ljvdberg@upcmail.nl

Mossenwerkgroep Regio Doetinchem
Henry Kreeftenberg, Dorpsstraat 13, 6909 AJ Babberich, 0316-249689, fam.kreeftenberg@gmail.com

Mossenwerkgroep KNNV afd. Wageningen en omstreken
Michel Zwarts, Betuwestraat 5, 6811 HK Arnhem, mazwarts@xs4all.nl

Korstmossenwerkgroep KNNV afd. Wageningen en omstreken
Christa Heyting, Groenestraat 74, 6721 JC Bennekom, 0318-415673, c.heyting10@hetnet.nl

Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht

Mossenwerkgroep KNNV afd. Alkmaar en omstreken
Pieter Korstanje, Tjalkstraat 17, 1826 DT Alkmaar, f2hheipie@hetnet.nl

Mossen- en korstmossenwerkgroep Kennemerland e.o.
Niko Buiten, Spaarne 49 app. 1.7, 2011 CE Haarlem, 023-5403266, nikobuiten@online.nl

Mossenwerkgroep Hollands Duin
Jeannette Teunissen, Betje Wolffstraat 9, 2331 DR Leiden, 071-8886585, KNNVLeiden5@gmail.com (Werkgroep van de KNNV Leiden en Vereniging voor Natuur- en Vogelbescherming Noordwijk)

Korstmossenwerkgroep regio Den Haag
Hans Toetenel, hans@toetenel.net

Contactpersoon mossenstudie KNNV afd. Delfland
Geert van Poelgeest, Delft, 06-33001742, afdelingDelfland@knnv.nl

Mossenwerkgroep KNNV afd. Zeist Heuvelrug Kromme Rijn
Matthijs van Hoorn, Zeist, weeshoorn@hetnet.nl

Zeeland, Brabant en Limburg

Mossenwerkgroep KNNV afd. Roosendaal
Adrie Gladdines en Petra van der Wiel, pvdwiel@telfort.nl

Mossenwerkgroep KNNV afd. Breda
Colinda van Meer, Terheijden, 076-5934067, cmvanmeer@ziggo.nl

Mossenwerkgroep KNNV afd. Tilburg
Maarten Mandos, 013-5050930, mmandos@xs4all.nl

Mossenwerkgroep KNNV afd. Eindhoven
Marleen Smulders, Looierstraat 40, 5684 ZN Best, 0499-390298, m.smulders@onsbrabantnet.nl

Mossenstudiegroep van het Natuurhistorisch Genootschap Limburg
Paul Spreuwenberg, Kleikoeleweg 25, 6371 AD Landgraaf, 045-5310661,spreuwenberg1@kpnplanet.nl (Activiteiten staan aangekondigd in de algemene agenda van het Genootschap.)